Doplňky

Vaše okna jsou součástí Vašeho životního prostoru a chcete je přizpůsobit svým představám o příjemném bydlení. Chcete chránit své soukromí před nežádoucími pohledy zvenčí? Potřebujete zatemnit prostory pro firemní prezentaci? Uvažujete o oživení interiéru či exteriéru Vaší budovy? Víte jak zvýšit bezpečnost Vašeho domu?

  • vnitřní žaluzie
  • nadokenní rolety
  • sítě proti hmyzu
  • parapety (vnitřní i venkovní)
  • různé typy madel, klik a samozavíračů
  • bezpečnostní provedení kování oken a dveří

– to je pouze ukázka četného příslušenství, které je nezbytnou součástí nabídky naší firmy. Vše se vyznačuje profesionálním designem, technicky kvalitním provedením, snadným ovládáním a údržbou. Mů?ete se spolehnout na 100%-ní funkčnost. Pracovníci obchodního oddělení společnosti Dekman budou ochotně konzultovat Váš výběr nebo pro Vás připraví kompletní nabídku včetně těch nejvhodnějších doplňků právě pro Vaše okna či dveře, s ohledem na Vaše potřeby a komfort bydlení.

Žaluzie Euro design, korálkové ovládání

Spodní upevnění

Spodní upevnění

Horní upevnění

Horní upevnění

Horní lišta

Horní lišta

Upevnění na rám

Upevnění na rám

Plastové, dřevěné a hliníkové parapety

Parapety venkovní i vnitřní jsou nedílnou součástí okna. Z naší široké nabídky parapetů doporučujeme z venkovních parapetů parapety hliníkové , jejichž předností je, že oproti pozinkovým nekorodují a jsou i pevnější. K dřevěným oknům nabízíme hliníkové parapety také ve shodném tvaru a barvě s okapnicí dřevěného okna. Z vnitřních parapetů doporučujeme podle materiálů oken příslušný parapet tedy plastový a dřevěný, které jsou ve shodných barevných dekorech jako plastová a dřevěná okna a vytváří tak elegantně barevně shodnou náladu.

Parapety dřevěné

Parapety dřevěné

Parapety hliníkové

Parapety hliníkové

Parapety plastové

Parapety plastové

Sítě proti hmyzu s límcem

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.

Síť proti hmyzu s límcem

Síť proti hmyzu s límcem

Roletový nadokenní prvek

Zajištění proti vloupání

Přes jednoduchou montáž zajišťovacích a upevňovacích per je vytažení roletového pancíře zvenku znesnadněno.

Barvy, design a funkce

Každý zákazník si může u roletového nadokenního prvku, navrhnout barvu a výši komfortu podle svých individuálních požadavků. Ať už v různých dekorech dřeva nebo v klasické bílé.

Nadokenní roletový prvek tvoří dohromady harmonický celek s jakýmkoli prostředím. Individuální neobvyklé přání na složité provedení se nechá vždy s úspěchem vyřešit, např. je možné vnější stranu opatřit hliníkovými profily, které se mohou nechat nalakovat ve všech barvách stupnice RAL nebo eloxovat. Stejně jako vzhled, lze si zvolit i druh a způsob otvírání: Ovládání popruhem, klikou (zvláště se doporučuje u velkých ploch roletového pancíře) nebo pomocí elektromotoru, včetně centrálního časového řazení.

Nadokenní roleta

Nadokenní roleta

Nadokenní roleta

Nadokenní roleta

  +420 736 710 075

Partneři

stavebniny měchenice globetter, hausboty, dřevostavby, stavby

Společnost DEKMAN, spol. s r.o. je firma založena v roce 1991. Zabýváme se především dodávkou, montáží plastových oken a dveří. Postupem času jsme rozšířili nabídku o dodávku a montáž podlahového vytápění REHAU.

Za dobu své dlouholeté působnosti na trhu jsme si vytvořili renomé spolehlivé a solidní firmy, důraz klademe především na kvalitu odvedené práce. O tom svědčí i zakázky realizované pro takové společnosti, jako jsou např. ČEZ a.s., Ateliéry Hostivař, Metrostav, Komerční banka a.s., Český Telecom a.s., Austis a.s. Juxta s.r.o. Skanska a.s. a mnoho dalších. Svou komplexní nabídkou a osobním přístupem uspokojíme každého zákazníka.