Plastové dveře

Vchodové dveře – REHAU Thermo-Design a REHAU Brillant-Design

Přednosti profilových systémů vchodových dveří REHAU jsou vidět hned na první pohled: mají moderní design, vysoce hodnotné povrchové zpracování a mnoho možností při výběru barev a dekorů. Dá se říci, že ‚Vám splní téměř všechny Vaše představy‘.

Systémy samozřejmě splňují také všechny ostatní požadavky: s ohledem na tepelnou izolaci a stabilitu je rozhodující vícekomorová konstrukce, do které je vloženo robustní armování. Vchodové dveře z profilových systémů REHAU jsou proto schopné obstát i při velmi silném zatížení. Účinná ochrana proti vloupání je zajištěna nejenom velkým armováním, ale speciálním provedením rohových spojů, popřípadě také v kombinace s vícebodovým zamykáním.

Tyto přednosti si vchodové dveře REHAU udrží trvale – vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z polymerových materiálů, mají také extrémně dlouhou životnost. To je vlastnost, která je nutná pro vysokou hospodárnost jejich použití a provozu.

Další možnosti zasklení výplňovými deskami od českých výrobců: www.perito.cz

462534067886304

  +420 736 710 075

Partneři

stavebniny měchenice globetter, hausboty, dřevostavby, stavby

Společnost DEKMAN, spol. s r.o. je firma založena v roce 1991. Zabýváme se především dodávkou, montáží plastových oken a dveří. Postupem času jsme rozšířili nabídku o dodávku a montáž podlahového vytápění REHAU.

Za dobu své dlouholeté působnosti na trhu jsme si vytvořili renomé spolehlivé a solidní firmy, důraz klademe především na kvalitu odvedené práce. O tom svědčí i zakázky realizované pro takové společnosti, jako jsou např. ČEZ a.s., Ateliéry Hostivař, Metrostav, Komerční banka a.s., Český Telecom a.s., Austis a.s. Juxta s.r.o. Skanska a.s. a mnoho dalších. Svou komplexní nabídkou a osobním přístupem uspokojíme každého zákazníka.